Mājdzīvnieku apdrosināšana sadarbībā ar apdrošināšanas sabiedrību BALTA.

Iegādājies BALTA mājdzīvnieku apdrošināšanu un uztici rūpes par savu mīluli mums!

Mēs, Ortozoo komanda, ticam un zinām, ka mājdzīvnieki ir svarīga Jūsu dzīves sastāvdaļa un ieņem īpašu vietu mūsu sirdīs un ģimenē. Mājdzīvnieku drošība, veselība un labsajūta ir svarīgs aspekts, lai arī saimnieks justos mierīgi un varētu bez raizēm izbaudīt prieka brīžus kopā ar ķepaino draugu.

Tāpēc Ortozoo sadarbībā ar apdrošināšanas sabiedrību BALTA piedāvā mājdzīvnieku apdrošināšanas pakalpojumu.

Ja dzīvnieks apdrošināšanas darbības laikā saslimis vai tam noticis negadījums, saņem finansiālu atbalstu veterinārmedicīnas pakalpojumiem:

– veterinārārsta honorārs;

– analīzes;

– rentgens, ultrasonogrāfija, biopsija un citi izmeklējumi.

Tāpat atlīdzība tiek izmaksāta, ja ķepainis diemžēl devies citos medību laukos slimības, nelaimes gadījuma, ugunsgrēka, dabas stihijas, trešo personu prettiesiskas rīcības (mīluļa zādzība vai nonāvēšana) rezultātā.

Apdrošināšanas polises prēmija ir atkarīga no mājdzīvnieka tirgus vērtības, apdrošinātajiem riskiem un izvēlētā veterinārmedicīnisko izdevumu segšanas limita. Apdrošināšanas prēmija maksā no 32 EUR gadā ar apdrošināšanas segumu 100 EUR.

Balta līgums

Lai mēs ar Jums sazinātos lūdzu lejuielādējiet un aizpildiet veidlapu klientu datu apstrādei. Un nosūtat uz e pastu info@ortozoo.com