KOPĒJAIS DZĪVNIEKA VESELĪBAS NOVĒRTĒJUMS

Šis ir pirmais solis ceļā uz mobilitātes iegūšanu Jūsu mājdzīvniekam.

Mēs lūdzam Jūs objektīvi novērtēt Jūsu mājdzīvnieka  kopējo veselības stāvokli un spēju  uz dzīvnieka veselajām ekstremitatēm pastiprināt slodzi :

*Dzīvnieka kopējam veselības stāvoklim ir jābūt apmierinošam.  Vai dzīvnieks ēd ? Dzer pietiekoši ? Vai mājdzīvnieks necieš kādas sāpes ? Ja ir  kādas šaubas par mājdzīvnieka  kopējo veselības stāvokli , tad lūdzu konsultējaties pie sava dzīvnieka ārstējošā  veterinārārsta.

*Dzīvniekiem, kuriem nefunkcionē aizmugurējās ekstremitātes vajag novērtēt , vai priekšējām ekstremitātēm ir pietiekoši daudz spēka , lai saprastu ,vai dzīvnieks pats varēs pārvietoties invalīdu ratiņos  bez papildus atbalsta priekšējam rumpim. Tādu pašu dzīvnieka kopējo veselības novērtējumu ir jāveic, ja dzīvniekam nefunkcionē priekšējās ekstremitātes, tad savukārt ir jānovērtē , vai dzīvniekam pakaļējām ekstremitātēm būs pietiekoši daudz spēka un dzīvnieks pats varēs pārvietoties invalīdu ratiņos bez papildus atbalsta pakaļējām ekstremitātēm.

Jūsu mājdzīvniekam nav jābūt atlētiski lielam spēkam, lai pārvietotos invalīdu ratiņos, -būs pietiekami, ja dzīvnieka funkcionējošās ekstremitātes būs veselas.

TESTS DZĪVNIEKA FUNKCIONĒJOŠO EKSTREMITĀŠU FUNKCIONALITĀTEI.

Izmantojiet dvieli atbalstam priekšējai (zem krūtīm ) , vai aizmugurējai ( zem vēdera) rumpja daļai un paceļat dzīvnieku stāvus stāvoklī -pieturot dzīvnieku pastaigājiet šurpu turpu . Novērtējiet, kā dzīvnieks pārvietojas izmantojot funkcionējošās ekstremitātes. Vai Jums ir šaubas par funkcionējošo ekstremitāšu veselumu un pietiekošu stiprumu ?

Šis tests tiks ņemts vērā veicot dzīvnieku invalīdu ratiņu pasūtījumu noformēšanu. Lai noteiktu, kādi tieši dzīvnieku invalīdu ratiņi Jūsu mājdzīvniekam būs vispiemērotākie.