Kā iepirkties

Lai iegādātos preces mūsu internetveikalā Jums ir jāizpilda daži vienkārši soļi :

1) Izmantojot “Produktu katalogu ” vai “Meklēšanas ” funkciju sameklējiet interesējošās preces un ielieciet tās “Ielikt grozā ”
2) Tālāk ejiet uz GROZU un “Noformējiet pirkumu”
3) Jums uz pasūtījumu formā norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīta preču pavadzīme elektroniskā veidā  PDF formātā ar norādītiem firmas rekvizītiem, kas nepieciešami apmaksas veikšanai. MAKSĀJUMA UZDEVUMĀ LŪDZAM NORĀDĪT PASŪTĪJUMA VEICĒJA VĀRDU, UZVĀRDU UN RĒĶINA-PAVADZĪMES NUMURU.
4) Apmaksājiet rēķinu 3 darba dienu laikā no rēķina-pavadzīmes  izrakstīšanas brīža.Ja nesaņemat rēķinu 2 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas , lūdzu sazinieties ar mums pa e-pastu : info@ortozoo.com
5) Noformejot pasūtījumu , Klientam ir tiesības izvēlēties sev piemērotāko apmaksas veidu ( internetbanku, ar kredītkarti )
6) Pirkšanas-pārdošanas līgums, kurš tiek slēgts starp ortozoo.com un klientu stājas spēkā pēc pasūtījuma apstiprināšanas un 100 % preces apmaksas. Visi noslēgtie līgumi tiek glabāti ortozoo.com datu bāzē.
7) Noformējot un apmaksājot pasūtījumu mūsu internetveikalā, Klients apstiprina, ka viņš ir iepazinies ar visiem  lietošanas noteikumiem, pilnībā tiem piekrīt un ievēros tos.
8)  Kad nauda ienāks mūsu bankas kontā , tiks formēts pasūtījums un  izsūtīta prece. Ja klients nav apmaksājis rēķinu 3 darba dienu laikā , tad ortozoo.com ir tiesības anulēt šo pasūtījumu.  Preces piegādes laiks ir atkarīgs no brīvdienu, svētku, ražošanas aizkavēšanās, kravas aizkavēšanās gadījumā, vai citu iemeslu dēļ preces piegādes laiks var sasniegt līdz 30 dienām, kopš pasūtījuma apstiprināšanas brīža ( Maksājums veikts pasūtījuma apstiprināšanas brīdī ).Ja dažādu neparedzētu apstakļu dēļ pasūtījums kavēsies, tad Klients par to tiks informēts, lai vienotos par tālāko rīcību- piegādes termiņa pagarināšanu, vai pasūtījuma anulēšanu, atmaksājot veikto samaksu Jums atpakaļ uz konta numuru, no kura tika veikts maksājums par preci, ja vēlaties , lai naudu Jums skaita uz citu bankas konta numuru, lūdzam to norādīt.
9 ) VISAS CENAS INTERNETVEIKALĀ IR NORĀDĪTAS BEZ NODOKĻIEM !
10) ortozoo.com neveic morālā kaitējuma kompensāciju, kuru var izraisīt izmaiņas piegādes termiņos, cenu izmaiņās .
11 ) Lūgums veicot pasūtījumu norādīt telefons numuru un e-pasta adresi, lai varētu ar Jums sazināties , lai opreatīvi informētu par visām izmaiņām, kas saistītas ar Jūsu pasūtījumu, vai precizētu neskaidrības.
Jautājumus, kurus neregulē atrunātie noteikumi Klients un ortozoo.com pamatojas uz Latvijas republikas likumdošanu un tiesību aktiem.