Dzīvnieku invalīdu ratiņu raksturojums

Dzīvnieku invalīdu ratiņu raksturojums
Paredzēti dzīvniekiem ar pilnīgu, vai daļēju priekšējo, pakaļējo, vai visu ekstremitāšu kustību zaudēšanu, ar kustību koordinācijas traucējumiem, kā arī dzīvniekiem pēcoperācijas periodā.

Ratiņu ražošanā tiek izmantoti īpaši stipri un izturīgi materiāli, kas ir izgatavoti āra aktivitātēm, un tiek ražoti atbilstoši stingri noteiktiem kvalitātes pārbaudes standartiem.

Ratiņi ir viegli regulējami, kas nozīmē, ka dzīvnieka īpašnieks var izlabot kļūdas, kuras pieļautas veicot mērījumus, lai iegādātos dzīvnieku invalīdratiņus.

 

Pateicoties siksnām un sprādzēm iejūgu un sedekli var viegli regulēt, nodrošinot maksimālo komfortu jūsu mīlulim.

Ratiņi ir komfortabli dzīvniekam- viegli, manevrējoši, eleganti izskatās.

Lai palielinātu ratiņu stabilitāti un manevrēšanas iespējas jebkurā apvidū, ratiņu riteņi ir uzstādīti noteiktā leņķī, līdzīgi kā cilvēku sporta invalīdu ratiņiem.

 

Papildus riteņi tiek izmantoti gadījuma, ja dzīvniekam ir vējas priekšējās ekstremitātes, līdzsvara un kustību koordinācijas traucējumi, vai arī nepieciešams samazinēt slodzi mugurkaula krušu daļai un priekšējēm ķepām. Papildus ritenīšus var noņemt, un Jūs iegūsiet ratiņus ar aizmugurējiem riteņiem- klasiska varianta dzīvnieku invalīdu ratiņus. Papildus riteņi gan nav komplektā ar klasiskajiem dzīvnieku invalīdu ratiņiem, tie jaiegādājas tad atsevišķi.
Iejūgs un sēdeklis dzīvnieku invalīdu ratiņiem ir izgatavoti no uzmanīgi izvelētiem sporta un drēbes materiāliem. Dzīvnieku invalīdu ratiņu ražošana tiek izmantoti īpaši stipri un izturīgi materiāli, kas izgatavoti āra aktivitatēm un tiek ražoti atbilstoši stingri noteiktiem kvalitātes pārbaudes standartiem.

Sēdeklis izgatavots no aeroprena ( mikroporainais kaučuks ), un elpojoša neprēna.

Anatomiski pareiza forma, netraucē dzīvniekam nokārtoties (fizioloģiskas darbības veikt), ir riņķis pavadiņas pielikšanai, mīkstie kāpšļi no aeroprena ir paredzēti nestrādājošo ķepu fiksācijai.

 

Pateicoties siksnām un sprādzēm iejūgs un sēdeklis tiek viegli regulēti nodrošinot maksimālo komfortu jūsu mīlulim.

Riteņu balsta statņu un rāmja dizains nodrošina dzīvnieku invalīdu ratiņu vieglumu un drošumu. Rāmis ir izgatavots no alumīnija caurulēm, kuru diametrs ir atkarīgs no ratiņu lieluma. Izturīgie un riteņu statņi tiek izgatavoti no augstas izturības polimēra.

Dzīvnieku invalīdu ratiņu riteņi ir vai nu piepūšamie, vai lietie, tas atkarīgs no ratiņu izmēra. Mazie dzīvnieku invalīdu ratiņi ir ražoti no lietiem ritenīšiem, savukārt lielo dzīvnieku invalīdu ratiņi būs ražoti no piepūšamajiem riteņiem.

 

lejūgu var viegli atsprādzēt no ratiņiem ar sprādžu palīdzību, un to var mazgāt ar rokām 30 grādu siltā ūdens temperatūra. Var izmantot veļas pulveri, bet nedrīkst izmantot hloru saturošus mazgāšanas līdzekļus. Nedrīkst gludināt.

 

Materiāls – neoprēns, neilons, furnitūra.
Aizpildiet pasūtījuma formu un atsūtitiet uz elektronisko adresi .

Pasūtīt dzīvnieku invalīdu ratiņus. Pasūtījuma forma priekš suņiem.

Uzmanīgi apskatiet fotogrāfijas. Bildēs ir parādīts kā pareizi jāveic mērījumi.
Lai precīzi izmērītu mājdzīvniekam ķermeņa platumus izgatavojiet vienkāršu ierīci no kartona ( skatīties fotogrāfijas ). Nepieciešams uzzīmēt un pēc tam izgriezt divus stūrus 90 grēdu leņķī, pēctam uztaisīt attēlā redzamo zīmi ,bet trešā kartona daļa ir atsevišķi izgriezta. Pēc tam savienojiet kopā visus stūrus, un regulējiet platumu ar trešo kartona daļu, tā.lai stūri ir cieši piekļauti pie mājdzīvnieka ķermeņa, bet nespiestu.
Ja tomēr vēl ir jautājumi, skatieties sadaļas – „Kā veikt pasūtījumu ?” un „Jautājumi un atbildes”. Vai sazinieties ar mums.