Atbildes uz jautājumiem

Ja uz preces stāv piezīme- specpasūtījums, jums ir jāielādē un jāaizpilda pasūtījuma forma un jānosūta mums uz norādīto e pasta adresi. Pēc pasūtījuma saņemšanas ar Jums sazināsimies, lai atrunātu pasūtījuma noteikumus.

Ja prece nav uz doto brīdi pieejama, jūs vienalga preci varat pasūtīt. Lai veiktu pasūtījumu, lūdzu rakstīt e pastu uz elektronisko adresi.

Jums ir visi dokumenti, kas apliecina, ka par preci esat samaksājis. Maksājuma uzdevums. Kad mēs saņemam naudu, mums pret Jums ir pienākums. Pienākums uzskatāms par izpildītu, kad parakstīsiet dokumentus, kad saņemsiet preci.

Izmantojat dvieli atbalstam priekšējai ( zem krūtīm ), vai aizmugurējai ( zem vēdera ) rumpja daļai un paceļat dzīvnieku stāvus stāvoklīpieturot dzīvnieku pastaigajiet šurpu turpu. Novērtējiet, ka dzīvnieks pārvietojas izmantojot funkcionējošās ekstremitātes. Vai Jums ir šaubas funkcionējošo ekstremitāšu veselumam un pietiekošam stiprumam?

Šis tests tiks ņemts vērā veicot dzīvnieku invalīdu ratiņu pasūtījuma noformēšanā. Lai noteiktu , kādi tieši dzīvnieku invalīdu ratiņi Jūsu mājdzīvniekam būs vispiemērotākie.
Ja Jums rodas kādi jautājumi, tad droši jautājiet, ar prieku palīdzēsim rast risinājumu Jūsu jautājumam.

Dzīvnieku invalīdu ratiņi ir nepieciešami dzīvniekiem ar skeleta – muskuļu traucējumiem.Tie var būt dzīvnieki , kuriem ir paralīze, vai parēze priekšējām vai pakaļējām ekstremitātēm muguras traumu gadījumā, ar ķepu traumām, gūžas traumām, galvas smadzeņu traumām, koordinācijas traucējumi insulta gadījumā, vīrusu gadījumos, parazitarās infecijas gadījumos, ja ir amputēta kāda no ekstremitātēm Kā arī rehabilitācijas periodā, kad dzīvnieku invalīdu ratiņus izmanto kā trenažieri .pēc traumām, vai pēc operācijas periodā, lai dzīvnieka ķermenim neradītu pārlieku lielu slodzi, kad ir ierobežotas spējas pārvietoties patstāvīgi.

Tas atkarīgs inviduāli no katra dzīvnieka.Vieni adaptēsies dienas laikā, citiem dzīvniekam būs nepieciešams mēnesis adaptācijas periodam. Ja Jūsu mīlulis ar aizdomām raugās uz jaunajiem ratiņiem, tad sāciet dzīvnieku pie tā radināt pakāpeniski, barojiet viņu biakus pie jaunajiem ratiņiem, piemēriet sedlus dzīvniekam, palutiniet ar kārumiņu, pēc tam ,kad dzīvniekam ir uzvilkti jaunie ratiņi atkal palutiniet mīluli ar kārumiņu, samīļojiet.

Jā! Atbalsta sistēma aizmugurējai daļai ir izgatavota tā, lai dzīvnieks bez probēmām varētu nokārtot dabiskās vajadzības.

Nē. Kamēr dzīvnieks atrodas invalidu ratiņos, tam ir jabūt pieskatītam.

Dažu šķirņu suņi, kā piemēram takši, mopši un citas mazo suņu šķirnes var apgulties, bet kontrukcija principā ir domāta dzīvniekam esot kustībā. Tādēļ pēc pastaigas dzīvnieks ir jāatbrīvo no ratiņiem un jādod dzīvniekam atpūsties.

Tas atkarīgs no telpu izmēra un dzīvnieka izmēra. Lielajiem dzīvniekiem būs problemātiski manervēt starp mēbelēm un sienām , ir risks sabojāt ratiņus.

Tas atkarīgs no dzīvnieka rakstura un dzīvnieka fiziskās izturības. Ja dzīvnieks ir ilgu laiku bez kustībām dēļ saslimšanas, tad sāciet ar 10-15 minūšu garām pastaigām , pēc tam pakāpeniski pagariniet pastaigu laiku- un vēlāk Jūs paši atradīsiet optimālo pastaigu ilgumu Jūsu mīlulim.

Dzīvnieku invalīdu ratiņi der kaķiem, bet ne visi kaķi der dzīvnieku invalīdu ratiņiem. Ja Jūsu kaķis ir pieradis staigāt pa aizkaru stangam, aizkariem, tad ar ratiem tas nebūs iespējams. Ja Jūsu kaķis ir pieradināts pie pastaigam ārā , tad Jūs varēsiet izmantot ratiņus āra pastaigām, bet ar nosacījumu, ja no kaķa nenovērsīsieties ne uz mirkli.

Kaķiem mēs rekomendējam dzīvniekiem invalīdiem domātos rāpuļus.

Jā ! Dzīvnieku invalīdu ratiņi ir brīnišķigs instruments rehabilitācijas periodā traumas gadījumā, vai pēc pārciestas operācijas .Dzīvnieku invalīdu ratiņi izpildīs papildus atbalsta funkciju, un trenažiera funkciju, jo palīdzēs atsākt kustības bez pārlieku lielas slodzes dzīvnieka ķermenim pēc saslimšanas un paātrināsies rehabilitācijas periods.

Dzīvnieku invalīdu ratiņi sākot ar M izmēru ir piemēroti, lai suns varētu pārvietoties pa standarta trepēm.. Sunim kāpjot augšā, vai kāpjot lejā pa stāvākām trepēm saimniekam ir jāpietur ratiņi aiz rāmja, lai palīdzētu sunim.

Ir mīts, ka, ja dzīvnieku pieradinās pie dzīvnieku invalīdu ratiņiem, ka tad, kad dzīvnieks būs atguvis spēju pārvietoties patstāvīgi viņš tomēr pats nestaigās. Tas tā nav ,jo ļoti daudzos gadījumos dzīvnieku invalīdu ratiņus izmanto tieši kā ierīci treniņiem, lai atjaunotu spēju dzīvniekam pārvietoties patstāvīgi.

Paredzēti dzīvniekiem ar pilnīgu, vai daļēju priekšējo, pakaļējo, vai visu ekstremitāšu kustību zaudēšanu, ar kustību koordinācijas traucējumiem, kā arī dzīvniekiem pēcoperācijas periodā.
Ratiņu ražošanā tiek izmantoti īpaši stipri un izturīgi materiāli, kas ir izgatavoti āra aktivitātēm, un tiek ražoti atbilstoši stingri noteiktiem kvalitātes pārbaudes standartiem.
Ratiņi ir viegli regulējami, kas nozīmē, ka dzīvnieka īpašnieks var izlabot kļūdas, kuras pieļautas veicot mērījumus, lai iegādātos dzīvnieku invalīdratiņus.

Pateicoties siksnām un sprādzēm iejūgu un sedekli var viegli regulēt, nodrošinot maksimālo komfortu jūsu mīlulim.
Ratiņi ir komfortabli dzīvniekam- viegli, manevrējoši, eleganti izskatās.
Lai palielinātu ratiņu stabilitāti un manevrēšanas iespējas jebkurā apvidū, ratiņu riteņi ir uzstādīti noteiktā leņķī, līdzīgi kā cilvēku sporta invalīdu ratiņiem.

Papildus riteņi tiek izmantoti gadījuma, ja dzīvniekam ir vējas priekšējās ekstremitātes, līdzsvara un kustību koordinācijas traucējumi, vai arī nepieciešams samazinēt slodzi mugurkaula krušu daļai un priekšējēm ķepām. Papildus ritenīšus var noņemt, un Jūs iegūsiet ratiņus ar aizmugurējiem riteņiem- klasiska varianta dzīvnieku invalīdu ratiņus. Papildus riteņi gan nav komplektā ar klasiskajiem dzīvnieku invalīdu ratiņiem, tie jaiegādājas tad atsevišķi.
Iejūgs un sēdeklis dzīvnieku invalīdu ratiņiem ir izgatavoti no uzmanīgi izvelētiem sporta un drēbes materiāliem. Dzīvnieku invalīdu ratiņu ražošana tiek izmantoti īpaši stipri un izturīgi materiāli, kas izgatavoti āra aktivitatēm un tiek ražoti atbilstoši stingri noteiktiem kvalitātes pārbaudes standartiem.
Sēdeklis izgatavots no aeroprena ( mikroporainais kaučuks ), un elpojoša neprēna.
Anatomiski pareiza forma, netraucē dzīvniekam nokārtoties (fizioloģiskas darbības veikt), ir riņķis pavadiņas pielikšanai, mīkstie kāpšļi no aeroprena ir paredzēti nestrādājošo ķepu fiksācijai.

Pateicoties siksnām un sprādzēm iejūgs un sēdeklis tiek viegli regulēti nodrošinot maksimālo komfortu jūsu mīlulim.
Riteņu balsta statņu un rāmja dizains nodrošina dzīvnieku invalīdu ratiņu vieglumu un drošumu. Rāmis ir izgatavots no alumīnija caurulēm, kuru diametrs ir atkarīgs no ratiņu lieluma. Izturīgie un riteņu statņi tiek izgatavoti no augstas izturības polimēra.
Dzīvnieku invalīdu ratiņu riteņi ir vai nu piepūšamie, vai lietie, tas atkarīgs no ratiņu izmēra. Mazie dzīvnieku invalīdu ratiņi ir ražoti no lietiem ritenīšiem, savukārt lielo dzīvnieku invalīdu ratiņi būs ražoti no piepūšamajiem riteņiem.

lejūgu var viegli atsprādzēt no ratiņiem ar sprādžu palīdzību, un to var mazgāt ar rokām 30 grādu siltā ūdens temperatūra. Var izmantot veļas pulveri, bet nedrīkst izmantot hloru saturošus mazgāšanas līdzekļus. Nedrīkst gludināt.

Materiāls – neoprēns, neilons, furnitūra.

Visi mērījumi ir jāveic mājdzīvniekam stāvot mājdzīvniekam esot normālā stājas pozīcijā. Mērījumus veiciet ar metramēru un drēbnieka metramēru.

Palūdziet ģimenes locekli vai kādu citu palīdzēt nomērīt nepieciešamos mērus. Vienam cilvēkam mājdzīvnieks ir jāpietur zem vēdera ar dvieļa palīdzību,ja ir problemātiskas pakaļkāju ekstremitātes. Ja problemātiskas ir priekšējās ekstremitātes, tad mājdzīvnieks ar dvieļa palīdzību ir jāpietur zem krūtīm.

Kamēr mājdzīvniekam tiek noņemti mēri dzīvnieks visu laiku ir jātur normālā stājas pozīcijā.

Aizpildiet pasūtījuma formu un atsūtitiet uz elektronisko adresi .
Pasūtīt dzīvnieku invalīdu ratiņus. Pasūtījuma forma priekš suņiem.
Uzmanīgi apskatiet fotogrāfijas. Bildēs ir parādīts kā pareizi jāveic mērījumi.
Lai precīzi izmērītu mājdzīvniekam ķermeņa platumus izgatavojiet vienkāršu ierīci no kartona ( skatīties fotogrāfijas ). Nepieciešams uzzīmēt un pēc tam izgriezt divus stūrus 90 grēdu leņķī, pēctam uztaisīt attēlā redzamo zīmi ,bet trešā kartona daļa ir atsevišķi izgriezta. Pēc tam savienojiet kopā visus stūrus, un regulējiet platumu ar trešo kartona daļu, tā.lai stūri ir cieši piekļauti pie mājdzīvnieka ķermeņa, bet nespiestu.

Ja tomēr vēl ir jautājumi, skatieties sadaļas – „Kā veikt pasūtījumu ?” un „Jautājumi un atbildes”. Vai sazinieties ar mums.