Vīzija

Ortozoo tika izveidots ar skaidru misiju : Uzlabot dzīves kvalitāti mājdzīvniekiem ,kuriem pēc traumām, dažādām saslimšanām, vai saistībā ar dzīvnieka vecumu  ir nepieciešami palīglīdzekļi dzīves kvalitātes uzlabošanai.
Kā arī mūsu palīglīdzekļi dzīvnieka dzīves kvalitātes uzlabošanai ir alternatīva dzīvnieka eitanāzijai, kas ļauj pēc iespējas ilgāk pavadīt laiku kopā ar Jūsu mājdzīvnieku.
Dzīvnieku invalīdu ratiņi ir pieejami no pašiem mazākajiem sunīšiem, līdz ļoti liela izmēra suņiem, un katri invalīdu ratiņi tiek izgatavoti inviduali katram mājdzīvniekam inviduali. Izmēra atbilstība , ratiņu vieglums, izturība un ērtība- tas ir visvarīgakāis priekš Jūsu mājdzīvnieka, un tādeļ mēs piedāvājam tirgū pašus komfortablākos invalīdu ratiņus, no visiem tirgū pieejamiem dzīvnieku invalīdu ratiņiem.
Mēs nodrošināsim augstu dzīves kvalitāti dzīvniekiem , kuriem nepieciešamas īpašas rūpes, un atvieglosim rūpes par mājdzīvnieku to saimniekiem. Mēs garantēsim kvalitatīvu apkalpošanu līdz pirkuma izdarīšanas brīdim, kā arī, ja būs nepieciešams pēc pirkuma izdarīšanas .